Souhlasíte s používáním Cookies?


Údržba

 

 

 

 

 

 


Údržba trafostanic

Provádíme kompletní servis trafostanic. Jedná se zejména o revize, kontroly a čištění trafostanic. Na přání zákazníka umíme také například vypracovat místní provozní bezpečnostní předpis a protokol o určení vnějších vlivů.


Kompenzační zařízení

Ve velké míře se věnujeme navrhování, údržbě a provozu kompenzací jalového výkonu. Máme dlouholetou praxi s provozem a údržbou kompenzačních (dekompenzačních) rozvaděčů, a to jak standartních, tak hrazených (chráněných) s ochrannými tlumivkami vhodných do sítí s výskytem vyšších harmonických frekvencí.  


Pohotovostní služba

Našim smluvním zákazníkům zajišťujeme nonstop nepřetržitou havarijní pohotovostní službu 24hodin denně.


Údržba areálových rozvodů nízkého i vysokého napětí

Provozovatelům a majitelům průmyslových areálů, výrobních závodů, business center a lokálních distribučních soustav (LDS) nabízíme zajištění kompletní i dílčí údržby rozvodů kNN, kVN, rozvodných zařízení a transformoven.   


Analýza sítě

Pro zjištění skutečného činného či jalového výkonu, nebo pro zjištění nežádoucích jevů, jako jsou vyšší harmonické frekvence, napěťové a proudové poklesy a špičky, přepětí, podpětí apod., nabízíme službu analýza sítě. Na základě této analýzy navrhneme řešení problému.  


Kontrola zařízení termokamerou (termovize)

Měření a kontrola elektrických zařízení, proudových spojů a rozvodů pomocí termokamery je velmi rychlá a účinná metoda, jak předejít značným škodám a dlouhým bezproudí, způsobeným poruchami. Nabízíme kontroly zařízení za provozu pomocí termokamery FLIR E6 a následné vyhodnocení pomocí softwaru FLIR Tools, nebo ThermoElectric.